תפריט

חתונה בימי חודש תשרי - יתרונות וחסרונות

חודש תשרי, הלא הוא "חודש החגים" של ישראל הוא חודש שכל כולו שמחה, התרגשות והתחלות חדשות. ותגידו לנו אתם, היש מתאים מחודש זה כדי לחגוג בו את החתונה שלכם ואת התחלת דרככם המשותפת?

חתונה בימי חודש תשרי - יתרונות וחסרונות
אז זהו, שעם כל ההתרגשות יש גם כמה חסרונות שצריך לקחת בחשבון. וגם צריך לשים לב שבין החגים לא נותרו הרבה ימים בהם תוכלו לערוך את החתונה, למרות שאם תתעקשו אתם בהחלט תמצאו. אבל רגע לפני שאתם סוגרים ביומן חתונה בתשרי, כדאי שתקראו את היתרונות והחסרונות שקיימים.

חתונה בחגי תשרי - יתרונות
כמו שכבר אמרנו, חודש תשרי הוא חודש מרגש ומשמח וזה יכול להשתלב מעולה עם השמחה הפרטית שלכם. בנוסף ליתרון המשמעותי הזה, גם מזג האוויר ישחק לטובתכם. החום הגדול של הקיץ יורד מעט וזו הזדמנות מעולה לחגוג חתונה תחת כיפת השמיים מבלי להינמס מחום. לצד יתרונות אלו, אפשר לדבר על כך שאנשים רבים נמצאים בחופש כך שהם יהיו יותר זמינים להשתתף בשמחתכם.

קביעת חתונה לחודש תשרי - חסרונות
דיברנו על זה שאנשים בחופש וזה יתרון? ובכן, זה יכול להיות גם חיסרון שצריך להכיר. אנשים רבים סוגרים חופשות בארץ ובחו"ל בחגי תשרי ולא בטוח שהם יהיו זמינים להשתתף בחתונה שלכם, קחו את זה בחשבון. כמו כן חודש תשרי הוא, כאמור, חודש עמוס בחגים מה שלא מותיר לכם הרבה ימים פנויים ביומן. הזמינות הנמוכה יחסית של הימים שבהם אפשר להתחתן לצד הביקוש הגדול לחתונה בתקופה זו של השנה, עלולים לייקר את מחיר המנה.

מתכננים חתונה בתשרי? שימו לב לדברים הבאים
ערכתם חשיבה משותפת, הכרתם את היתרונות והחסרונות והחלטתם להתחתן בחודש תשרי? קודם כל הקפידו לשריין מקום בגן האירועים או באולם שבחרתם מספיק זמן מראש. הביקוש הוא גדול ואם לא תעשו זאת בזמן אתם עלולים למצוא את עצמכם מתפשרים על מקום שפחות רציתם. בגלל העובדה שהרבה מהאורחים שלכם מתכננים חופשים בתשרי, הקפידו לשלוח הזמנות מספיק זמן מראש כדי שהם יוכלו להיערך בהתאם. ומה לגבי המחירים? אנחנו מזמינים אתכם אלינו ל"ארבע עונות", גן אירועים בדרום הארץ בו מקיימים חתונות חלומיות במחיר מציאותי בחודש תשרי ולאורך השנה כולה. נשמח לארח אתכם!

מתעניינים בחתונה בימי חודש תשרי - יתרונות וחסרונות?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

מה שלא ידעתם על אירוע ברית בערב
זוגות רבים חושבים שאחרי החתונה שלהם שום דבר לא יצליח לרגש אותם בעוצמות כאלה, ואז מגיע הילד הראשון. ו...
השוואת חתונת ערב לחתונת צהריים
מאז שנכנס טרנד החתונות של שישי צהרים, החיים של הזוגות המתחתנים קיבלו שאלה נוספת שהם צריכים להכריע בה...
רשימת גני אירועים בדרום
על מנת לבדוק בעצמכם את כל גני האירועים שבאיזור הדרום תצטרכו כמה חודשים טובים. ככה זה שיש כאלה כל-כך ...
חתונה באזור הדרום
אז אחרי שהטבעת נשלפה, הדמעות ירדו וכולם שמחו בשבילכם הגיע הרגע שבו צריך להיות פרקטים וענייניים ולסגו...
מקומות חתונה לציבור הדתי
בחתונות של הציבור הדתי מתרחש קסם מיוחד שלא מתרחש באף חתונה אחרת. אולם כדי לאפשר לקסם הזה לקרות יש לד...
מתי סוגרים מקום לחתונה
חשבתם שאחרי שתציעו נישואין יפסיקו להציק לכם בשאלות? אז חשבתם. המציאות הישראלית מוכיחה שלמעשה תמיד לא...
חייג/י