תפריט

הכל על גני אירועים פתוחים בדרום

לחתונה בגן פתוח תחת כיפת השמיים יש שלל יתרונות ביניהם אווירת הטבע, האוויר הנעים והנקי, הצמחיה, הנוף, הכוכבים בשמיים וכל הכיף של חתונה בטבע באווירה רומנטית מיוחדת

הכל על גני אירועים פתוחים בדרום
מאז כניסת הקורונה לחיינו נוסף יתרון בולט ומשמעותי והוא העובדה שבאוויר הפתוח אחוזי ההדבקה הם נמוכים יותר.  זו גם הסיבה שהביקוש לגני אירועים פתוחים עלה בצורה מובהקת בכל הארץ וגם באיזור הדרום. הביקוש אמנם גדול, אבל גם ההיצע לא רק ובאיזור הדרום תמצאו לא מעט גני אירועים פתוחים שישמחו לארח אתכם בתקופת הקורונה ובכלל.

רשימת גני אירועים פתוחים בדרום
כפי שציינו ובטח כבר הבנתם, הרשימה הולכת להיות ארוכה במיוחד. מצד אחד זה טוב כי יש לכם הרבה מבחר ומצד שני זה יכול להיות מבלבל. לפני שאתם יוצאים לסבב גני אירועים פתוחים בדרום, אנחנו ממליצים לכם לצמצם את הרשימה לעשרה גנים שעומדים בתקציב שלכם ובמספר האורחים שלכם, זה בהחלט יקל עליכם! המלצה נוספת (ואמנם לא אובייקטיבית) היא להכניס את "ארבע עונות" לסבב שלכם. מדובר בגן אירועים פתוח מעוצב ויפהפה שהולך להגשים לכם את כל החלומות.

מחירי מנות בגנים פתוחים בדרום
במקרים רבים אפשר למצוא בגני האירועים בדרום מחירי מנות שפויים יותר מאלו שבמרכז. בדרך כלל המחיר הנוח לא יבוא על חשבון האיכות ובהחלט אפשר למצוא גן גנים פתוחים ברמה שלא נופלת מזו שבמרכז. מחיר מנה שפוי בגן אירועים פתוח הוא לא חלום ובדרום אפשר גם אפשר למצוא כזה. מה שכן, חשוב לזכור שהביקוש לגני אירועים פתוחים בדרום הוא גדול ורצוי להקדים ולסגור מקום.

גן פתוח משולב עם אולם ממוזג לחתונה בדרום
לחתונה בגן פתוח יש המון יתרונות אבל גם חיסרון די מהותי שתלוי במזג האוויר. במידה ומדובר על יום שרבי, חם ולח השהייה בחוץ עלולה להיות לא נעימה ואפילו מעיקה. אפשר להתגבר על החיסרון הזה בכך שתתכננו חתונה בגן אירועים פתוח שמשולב עם אולם ממוזג. החופה וקבלת הפנים יתקיימו תחת כיפת השמיים באוויר הפתוח, ואילו הארוחה והריקודים יתקיימו באולם ממוזג ונעים. אם תשאלו אותנו, אנחנו בטוחים שזה השילוב המושלם.

מתעניינים בהכל על גני אירועים פתוחים בדרום?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

חיפוש גן אירועים- המלצות לזוג המבולבל
הצעתם נישואים, הודעתם למשפחות ולחברים וחגגתם את המאורע מכל זווית אפשרית. עכשיו, כשאתם מתפנים לתכנון,...
חתונה כפרית במקום פתוח
הפרחים, הריהוט, הפשטות, ואווירית הטבע המיוחדת הם אלו רק חלק מהדברים שעושים חתונה לחתונה כפרית.
חתונה בחוץ - מתי ואיך כדאי?
אתם מאלו שאוהבים את הטבע, את הציפורים, ואת הפרפרים? או שאתם מאלו שמעדיפים להיות במקום סגור וממוזג הר...
אולמות בדרום לחתונה
לא סתם זוגות רבים שבכלל מתגוררים במרכז או בצפון בוחרים לערוך את החתונה שלהם דווקא בדרום.
היתרונות של ארבע עונות לסטודנטים מתחתנים
אין ספק שהתקופה הסטודנטיאלית היא תקופה של צמצום כלכלי וחיים בצניעות, ואנחנו בטח לא צריכים לספר לכם א...
חתונה בימי חודש תשרי - יתרונות וחסרונות
חודש תשרי, הלא הוא "חודש החגים" של ישראל הוא חודש שכל כולו שמחה, התרגשות והתחלות חדשות. ות...
חייג/י