תפריט

חתונת בזק - הדרכים המהירות ביותר להפיק

הזמן הממוצע לתכנון חתונה עומד על חצי שנה. יש את אלו שנמצאים הרבה מעל הממוצע ויתכננו את החתונה שלהם במשך שנה ויותר, ויש את הזריזים והספונטנים שיעשו את זה בפחות מחצי שנה

חתונת בזק - הדרכים המהירות ביותר להפיק
מחוץ לסקאלה הזו נמצאים אלו שמארגנים חתונת בזק, כאשר הכוונה היא לחתונה שמארגנים בתוך חודשיים ואפילו פחות מזה. נשמע מופרך? זה אמנם לא כל-כך נפוץ, אבל זה בהחלט אפשרי. אחרי תקופת הקורונה, בה במשך שנה לא נחגגו מסיבות חתונה, ארגון חתונת בזק נהיה יותר ויותר נפוץ. הנה כמה טיפים למי שרוצה להתחתן (כמעט) מהיום למחר.

קודם כל שריינו גן אירועים
דבר ראשון ולפני הכל עליכם לסגור גן אירועים לחתונת הבזק שלכם. זה למעשה הדבר הכי מאתגר, שכן מרבית המקומות מוזמנים שנה מראש ואפילו יותר. יחד עם זאת, ישנם הרבה "חורים" ביומנים של גני האירועים ובדיוק שם אתם יכולים להיכנס עם חתונת הבזק שלכם. עברו בין כמה אולמות או גנים שעומדים בתקציב שלכם ובדקו האם יש תאריכים פנויים שתוכלו לשריין. חשוב מאוד לזכור שכשמתכננים חתונת בזק צריך לגלות גמישות גבוהה מאוד ולהבין שתאריך החלומות שלכם כנראה יהיה תפוס. ברוב המקומות ימי חמישי תפוסים זמן רב מראש, כך שרוב הסיכויים שתצטרכו להתגמש לימים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מ"ארבע עונות" גן אירועים מושקע בדרום, שנותרו בו תאריכים פנויים בודדים ואחרונים לקיץ 2021.

מהרו לשלוח הזמנות לכל האורחים
אחרי ששריינתם אולם אירועים וחתמתם חוזה, זה הזמן לשלוח הזמנות לאורחים. בהנחה שחתונת הבזק שלכם מתקיימת בעוד חודש , אתם צריכים לשלוח את ההזמנות בדיוק עכשיו. אין לכם מה לסמוך על דואר ישראל שיביא את ההזמנות שלכם במועד המדויק, וכיום מקובל ולגיטימי לשלוח הזמנות לחתונה בווטסאפ. זה נכון לגבי חתונות בזק, אבל גם לגבי חתונות שתוכננו זמן רב מראש. זה מהיר, זמין, יעיל ואפילו אקולוגי הרבה יותר.

סגרו ספקים שאתם אוהבים
יש המון ספקי חתונה וכנראה שגם אם תארגנו חתונה מהיום להיום תמצאו ספק פנוי. אנחנו מדברים על צלמים, מאפרים, מעצבי שיער, די ג'יי, וכו'. אחרי שסגרתם גן אירועים ואתם יודעים בדיוק באיזה תאריך מתקיימת החתונה, זה הזמן לשריין ספקים. מילת המפתח בתכנון חתונת בזק היא : "גמישות" . סביר להניח שהספקים המבוקשים ביותר לא יהיו פנויים בתאריך שלכם, אבל זה לא אומר שלא תוכלו למצוא ספקים אחרים ומוכשרים לא פחות. תהיו גמישים ופשרנים ואנחנו בטוחים שתהיה לכם חתונת בזק חלומית.

מתעניינים בחתונת בזק - הדרכים המהירות ביותר להפיק?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

גן אירועים מיוחד בדרום
יש מי שאומר שכל גני האירועים נראים אותו דבר אבל "ארבע עונות" הוא ללא ספק הגן המיוחד ביותר...
ארבע עונות - היתרונות הבולטים
אז למה מדובר במקום הכי טוב שתוכלו לבחור? הנה היתרונות הבולטים ב"ארבע עונות".
ארבע עונות - למחפשים גני אירועים בשדרות
רק ב"ארבע עונות". גן אירועים מושקע ומעודכן שמביא לזוגות ולאורחים חוויה עיצובית וקולינרית ב...
גני אירועים בדרום עד 300 איש
הנה כמה עצות וטיפים שיעזרו לכם לבחור גן אירועים מושלם בדרום לחתונה של עד 300 מוזמנים.
 חתונת גורמה
אנחנו יודעים כמה אתם רוצים להיות יפים בחתונה שלכם ומוכנים להשקיע על כך אלפי שקלים. השמלה הכי יפה, הח...
חיפוש אולם לחתונה
מצד אחד רוצים להתחיל בהכנות לקראת החתונה ומצד שני לא יודעים מאיפה להתחיל - אלו הם קשיים שכל זוג המעו...
חייג/י