תפריט

מחירי חתונות אחרי הקורונה

מה קורה עכשיו? נכון לכתיבת שורות אלו, עולם החתונות חזר בכל הכוח ואיתו גם הביקוש הגדול.

מחירי חתונות אחרי הקורונה
שנה שלמה שגני האירועים והאולמות היו סגורים. שנה שלמה שהצלמים והדיג'ייז לא עבדו. שנה שלמה שמטבחי הקייטרינג היו מושבתים לחלוטין וכך גם מעצבי האירועים, מאפרות הכלות, מעצבי השיער, משכירי הלימוזינות וכל שאר הספקים שיש להם חלק משמעותי בחתונות. זה לא שזוגות לא התחתנו וויתרו על החתונה, הם עשו זאת ברבנות וחיכו לרגע שבו יהיה אפשר לערוך מסיבה גדולה. אז הנה הרגע הזה הגיע והביקוש הוא עצום עד כדי כך שגם גני אירועים וספקים מלאים עד הקיץ הבא ואפילו מעבר לזה. ואיך זה השפיע על המחירים? יצאנו לבדוק

עליית מחירי גני אירועים בעקבות הקורונה
לפי מה שנדמה כרגע גנים ואולמות רבים אכן העלו את מחירי המנות, בהשוואה למה שהיה קיים לפני פרוץ משבר הקורונה. הסיבה לכך היא כמובן העובדה ששנה שלמה הם היו סגורים ונקלעו להפסדים קשים שעליהם לכסות בצורה כלשהי. העובדה שהביקוש לחתונות הוא כל-כך גדול תורם גם הוא לעליית המחירים. העלייה במחיר המנה אינה דרמטית במיוחד אך היא בהחלט קיימת וחשוב להכיר בכך.

מחירי ספקים לחתונות אחרי הקורונה
גם ספקי החתונות (צלמים, מעצבי אירועים, מעצבי שמלות, מאפרים, די ג'ייז וכו') לא עבדו שנה שלמה וגם הם נקלעו להפסדים קשים. זו הסיבה שגם בגיזרה הזו תהיו עדים לעליית מחירים. אין ספק שזה מבאס ומצריך אתכם לתכנן תקציב גדול יותר לחתונה שלכם, אבל זה המצב. זכרו שלפני שנה חתונה שמחה עם המון משתתפים הייתה כמו חלום רחוק. נסו למצוא ספקים שעומדים בתקציב שלכם ולמרות עליית המחירים, מומלץ שלא לחרוג מהסכום שיש ברשותכם.

גני אירועים שלא העלו מחירים בעקבות הקורונה
כמו בכל תחום, גם במקרה הזה תוכלו למצוא גנים ואולמות שלא העלו מחירים כשנפתחו מחדש אחרי הקורונה. אלא שלא תמיד יהיה כל-כך קל למצוא כאלה כי תצטרכו לדעת בדיוק מה מחיר המנה שהם לקחו לפני הקורונה, מה שהופך את החיפוש למורכב הרבה יותר. האם שווה לבזבז על כך את הזמן שלכם? בהחלט לא.  מה שאנחנו ממליצים הוא להגדיר תקציב לחתונה ולמצוא גן אירועים שעומד בו. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מ"ארבע עונות", גן אירועים בדרום הארץ שמתאים לזוגות ואורחים מכל הארץ. בואו להתרשם מהעיצוב המושקע, מהחוויה הקולינרית המשובחת וכמובן מהמחיר הנוח שמאפשר לתכנן חתונה חלומית במחיר מציאותי. מחכים לכם!

מתעניינים במחירי חתונות אחרי הקורונה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

גני אירועים בדרום ובשפלה
בדרום ובשפלה תוכלו למצוא את גני האירועים מהמפוארים בארץ והעלות - ייתכן ותמצאו שהיא הרבה יותר נמוכה מ...
גני אירועים עם כשרות מהודרת
לכל זוג ישנם צרכים אחרים בארגון חתונה. היום נעסוק באלו שזקוקים לכשרות מהדרין בחתונה שלהם כדי שכל האו...
גני אירועים אורבניים - הטרנד החם בענף החתונות
פעם זו הייתה אווירת הכפר ששלטה בכל גני האירועים. ערימות קש וחציר, פרחים בכל פינה, שמלות כלה כפריות, ...
גני אירועים במושבים בדרום
אוויר נקי, טבע בכמויות, מרחבים פתוחים, ציוץ ציפורים, וניחוחות של פרחים. כל אלו יהיו חלק מהחתונה שלכם...
חיפוש אולמות אירועים בהפרדה
אומרים שכדי שחתונה תהיה מוצלחת ומרגשת היא צריכה לשקף את האופי והאישיות של הזוג המתחתן. מה זה אומר?
תשלום על חתונה - איך זה עובד?
לא ננסה לייפות את המציאות כי באמת אין למה. חתונה היא עסק יקר. גם אם תחליטו לעשות חתונה צנועה במיוחד ...
חייג/י