תפריט

מה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021?

אי אפשר לדבר על שנת 2020 מבלי לדבר על עולם האירועים והחתונות שנפגע פגיעה אנושה.

מה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021?
כל-כך הרבה זוגות נאלצו לדחות את החתונה שלהם בגלל הקורונה ובגלל שלא ניתן היה לקיים אותה כמו שתמיד רצו וחלמו. ומה יהיה בשנת 2021? נראה שעדיין לא כולם יוכלו להגשים את כל החלומות החתונה שלהם (במיוחד אם הם חלמו על חתונת ענק), אבל המצב בהחלט הולך להשתפר. יהיה שונה, אבל לא פחות מיוחד, ובעיקר תוכלו להתחתן עם כל האנשים שאתם אוהבים! מה שלא התאפשר בשנה שעברה. הנה חלק מהדברים הבולטים בתחום החתונות בשנת 2021.

חתונות באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים
גם לפני הקורונה המרבית הזוגות העדיפו להתחתן בגני אירועים פתוחים באווירה כפרית ותחת כיפת השמיים, אך מאז הקורונה הביקוש עלה מאוד. מחקרים הוכיחו שההדבקה בקורונה קטנה במקומות פתוחים ולמרות שרוב האורחים שלכם יהיו מחוסנים, עדיין ישנה עדיפות לגנים הפתוחים. זה ייתן לאורחים שלכם רוגע ויאפשר לכם להזמין גם אורחים שאינם מחוסנים (כמו ילדים למשל), וליהנות מחתונה כפרית נעימה ובטוחה. במידה ואתם מתכננים חתונה בשנת 2021 או בשנה שאחריה רצוי שתשריינו מקום כמה שיותר מהר. הביקוש לגני אירועים פתוחים הוא עצום!

רשימת מוזמנים לחתונה? זו לא הכמות זו האיכות!
זוכרים שהיו פעם חתונות ענק של 1000 משתתפים ואפילו יותר? ובכן, נראה כי בשנת 2021 כמות מוזמנים כל-כך גדולה היא לגמרי פאסה. היום הזוגות מבינים שזו לא הכמות אלא האיכות ועורכים רשימת מוזמנים מצומצמת בהרבה שכוללת את המשפחה והחברים הקרובים ביותר. זה מאפשר להם ליהנות מחתונה בטוחה יותר מבחינה בריאותית ולהשקיע את רוב התקציב על עיצוב ואוכל מושקע, מה שיוצר חתונה איכותית ויוקרתית לא פחות מהחתונות הגדולות שהיו נהוגות בעבר.

צפויה עליית מחירי חתונה בחלק מהמקומות
חשוב לזכור כי גנים ואולמות האירועים היו סגורים מעל לשנה, מה שגרר אצלם הפסדי ענק. אלו שכן שרדו את התקופה, לרוב יעלו מחירים כדי להתגבר על ההפסדים הכספיים מה שאומר שחתונות בשנת 2021 יעלו יותר ברוב המקומות. אנחנו מזמינים אתכם אלינו ל"ארבע עונות", שהוא גן פתוח תחת כיפת השמיים ומתאים במיוחד לחתונות בתקופה זו. אנחנו מציעים מחירים שפויים ביותר ומאפשרים לזוגות לתכנן חתונה בדיוק כמו שתמיד חלמו במחיר נוח ומציאותי לגמרי. בואו להתרשם!

מתעניינים במה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021??
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

גני אירועים בדקה התשעים
בחירת גני אירועים בדקה התשעים לא תמיד נעשית בהתאם לקצב שאותו צפיתם מראש - הרבה פעמים הבחירה הזאת נעש...
גני אירועים באווירה כפרית
מהרגע שאתם זוכרים את עצמכם חלמתם על חתונה כפרית. שמלה לבנה מתנפנפת, צמה בשיער, וצמחיה שמקיפה אתכם מכ...
מקומות לחתונה בדרום
מי שגדל או גר באיזור הדרום יודע שאין כמו הדרום. המרחבים הפתוחים, החנייה בשפע, הנופים המיוחדים והאנרג...
על חתונות וימי בין המיצרים
למרות שרבים חושבים שהאיסור על חתונה בתקופת בין המיצרים הוא גורף, זה לא נכון באופן מוחלט...
גני אירועים מעוצבים
עם כל הכבוד לשמלת הכלה המעוצבת שלך או לחליפת החתן הטרנדית שלך, מה שיותר חשוב כאן הוא העיצוב של גן הא...
מידע למתחתנים באיזור הדרום
אז החלטתם להתחתן באזור הדרום. החלטתם לבחור במחירים שפויים, בגני אירועים מעוצבים ומושקעים, בנוף פתוח,...
חייג/י