תפריט

מה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021?

אי אפשר לדבר על שנת 2020 מבלי לדבר על עולם האירועים והחתונות שנפגע פגיעה אנושה.

מה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021?
כל-כך הרבה זוגות נאלצו לדחות את החתונה שלהם בגלל הקורונה ובגלל שלא ניתן היה לקיים אותה כמו שתמיד רצו וחלמו. ומה יהיה בשנת 2021? נראה שעדיין לא כולם יוכלו להגשים את כל החלומות החתונה שלהם (במיוחד אם הם חלמו על חתונת ענק), אבל המצב בהחלט הולך להשתפר. יהיה שונה, אבל לא פחות מיוחד, ובעיקר תוכלו להתחתן עם כל האנשים שאתם אוהבים! מה שלא התאפשר בשנה שעברה. הנה חלק מהדברים הבולטים בתחום החתונות בשנת 2021.

חתונות באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים
גם לפני הקורונה המרבית הזוגות העדיפו להתחתן בגני אירועים פתוחים באווירה כפרית ותחת כיפת השמיים, אך מאז הקורונה הביקוש עלה מאוד. מחקרים הוכיחו שההדבקה בקורונה קטנה במקומות פתוחים ולמרות שרוב האורחים שלכם יהיו מחוסנים, עדיין ישנה עדיפות לגנים הפתוחים. זה ייתן לאורחים שלכם רוגע ויאפשר לכם להזמין גם אורחים שאינם מחוסנים (כמו ילדים למשל), וליהנות מחתונה כפרית נעימה ובטוחה. במידה ואתם מתכננים חתונה בשנת 2021 או בשנה שאחריה רצוי שתשריינו מקום כמה שיותר מהר. הביקוש לגני אירועים פתוחים הוא עצום!

רשימת מוזמנים לחתונה? זו לא הכמות זו האיכות!
זוכרים שהיו פעם חתונות ענק של 1000 משתתפים ואפילו יותר? ובכן, נראה כי בשנת 2021 כמות מוזמנים כל-כך גדולה היא לגמרי פאסה. היום הזוגות מבינים שזו לא הכמות אלא האיכות ועורכים רשימת מוזמנים מצומצמת בהרבה שכוללת את המשפחה והחברים הקרובים ביותר. זה מאפשר להם ליהנות מחתונה בטוחה יותר מבחינה בריאותית ולהשקיע את רוב התקציב על עיצוב ואוכל מושקע, מה שיוצר חתונה איכותית ויוקרתית לא פחות מהחתונות הגדולות שהיו נהוגות בעבר.

צפויה עליית מחירי חתונה בחלק מהמקומות
חשוב לזכור כי גנים ואולמות האירועים היו סגורים מעל לשנה, מה שגרר אצלם הפסדי ענק. אלו שכן שרדו את התקופה, לרוב יעלו מחירים כדי להתגבר על ההפסדים הכספיים מה שאומר שחתונות בשנת 2021 יעלו יותר ברוב המקומות. אנחנו מזמינים אתכם אלינו ל"ארבע עונות", שהוא גן פתוח תחת כיפת השמיים ומתאים במיוחד לחתונות בתקופה זו. אנחנו מציעים מחירים שפויים ביותר ומאפשרים לזוגות לתכנן חתונה בדיוק כמו שתמיד חלמו במחיר נוח ומציאותי לגמרי. בואו להתרשם!

מתעניינים במה מחכה לנו בחתונות קיץ 2021??
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

גני אירועים לחתונות קטנות
החלטתם לעשות חתונה קטנה, להזמין רק חברים טובים ומשפחה קרובה במיוחד ולבלות את היום הגדול שלכם עם האנש...
גן אירועים מיוחד בדרום
יש מי שאומר שכל גני האירועים נראים אותו דבר אבל "ארבע עונות" הוא ללא ספק הגן המיוחד ביותר...
גני אירועים לדתיים
אז נכון שברוב גני האירועים יש קיטרינג כשר, אך לפעמים זה לא מספיק. המסורת היהודית היפה מצריכה לדאוג ל...
מקומות בדרום לחתונה קטנה
זוגות שחוגגים בחתונה קטנה מתחלקים בדרך כלל לשניים: אלו שבוחרים בכך בכוונה ומסננים עד כלות את רשימת ה...
חתונות קיץ תחת כיפת השמיים
גן האירועים "ארבע עונות" הוא התפאורה המושלמת לחתונת קיץ רומנטית תחת כיפת השמיים. הוא ממוקם...
אולמות עד 200 איש בדרום
חתונות קטנות הן חתונות שמחות וחמות! ואם תדעו לבחור את האולם המדויק עבורן צפויה לכם שמחה והצלחה.
חייג/י