תפריט

גן אירועים קטן בדרום

מכירים את המשפט "זו לא הכמות זו האיכות?", אז נכון שברוב הפעמים מדובר בקלישאה מאוסה, אבל במקרה של אורחים באירוע יש ממש נכון.

גן אירועים קטן בדרום
הכוונה היא שלא כמות האורחים תקבע את הצלחת האירוע שלכם אלא איכותם. זו יכולה להיות חתונה קטנה במיוחד (נניח של 100 מוזמנים), אבל שכל אורח בה קרוב מאוד לזוג המתחתן. הקרבה הזו יוצרת אינטימיות בין האורחים ואווירה שבה כולם מרגישים כמו משפחה. החתונות  האלו הן החתונות השמחות והמרגשות ביותר, ואם מקפידים לבחור גם גן אירועים שמתאים לחתונה קטנה, אז בכלל צפויה הצלחה משגשגת. אצלנו ב"ארבע עונות", גן אירועים בדרום הארץ, תוכלו לקיים חתונה קטנה ובלתי נשכחת. אנחנו נדאג לעצב את המקום כך שירגיש הכי מדויק לכמות האורחים שלכם.

גני אירועים עד 250 איש בדרום
באיזור הדרום (מרחובות ועד באר שבע) יש המון גנים ואולמות אירועים שמושכים אליהם גם חוגגים שלא מתגוררים באזור. מחירי חתונה בדרום נחשבים לשפויים יותר ואיכות גני האירועים לא נופלת ברמתה מזו שבמרכז. בדיוק בגלל זה מגיעים למקומות בדרום גם זוגות תושבי המרכז ואפילו כאלה שמתגוררים בצפון. ערכתם רשימת מוזמנים והגעתם לסכום שלא עולה על 250 איש? חשוב למקד את החיפושים רק בגני אירועים שמתאימים לחתונות קטנות. בדרום יש מגוון אופציות כאלה ולפני שאתם עושים סיבוב לחיפוש גנים כדאי שתוודאו מראש שאלו מקומות שמיועדים גם לחתונות קטנות.

כך תבחרו גן אירועים לחתונה קטנה
אז איך מוודאים שגן האירועים שאתם הולכים לראות מתאים לחתונה קטנה? קודם כל מדברים עם הצוות בטלפון ומיידעים אותו על כמות המוזמנים המשוערת שיש לכם. חשוב לוודא שהמקום ערך חתונות בסדר גודל זה בעבר ושזו לא הפעם הראשונה. נסו לאתר זוגות עם כמות מוזמנים דומה לשלכם שהתחתנו במקום ושאלו אותם שאלות כמו: האם המקום היה נראה ריק?, האם הצוות נערך לכמות מוזמנים כזו באופן מוצלח?, האם האווירה הרגישה אינטימית וקרובה או מנוכרת ומרוחקת? רבים חושבים שקל יותר לארגן חתונה קטנה כשלמעשה האתגרים הם גדולים יותר. צריך לבחור מקום שלא יראה גדול מידי וריק ביחס לכמות האורחים, צריך לוודא שהצוות מנוסה באירוח חתונות קטנות, ולדאוג שהאווירה תהיה קרובה וטובה. אם תקפידו לערוך את כל הבירורים לפני כן, תוכלו להיות שקטים שבחרתם נכון.

על חתונה קטנה משלמים יותר? לא בהכרח!
ישנה איזושהי סברה לפיה ככל שיש יותר אורחים, הזוג "נשאר" עם יותר כסף בסוף האירוע. ברמת העיקרון כשהוצאות  החתונה מתחלקות על כמות גדולה של אורחים זה אכן עשוי להיות משתלם יותר, אך גם חתונות עם מעט מוזמנים לא חייבות להשאיר את הזוגות החוגגים עם חור בכיס. אם תבחרו גן אירועים במחיר שפוי, אין שום סיבה שלא תישארו עם כסף בסוף האירוע, גם אם יש לכם מעט מוזמנים. בואו להתרשם מחבילות החתונה שלנו ב"ארבע עונות". דיל חתונה משתלם במיוחד שיאפשר לכם לחגוג כמו שתמיד חלמתם במחיר נוח ושפוי, בלי קשר לכמות האורחים שלכם.

מתעניינים בגן אירועים קטן בדרום?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

חתונות בקיבוץ - מקומות שכדאי להכיר
דמיינו את עצמכם צועדים לחופה כשמסביב עצים ופרחים בשפע. דמיינו את האורחים שלכם נהנים מאווירה כפרית, א...
יתרונות חתונה באולם סגור
החברים אומרים לכם שהכי טוב זה להתחתן בגן פתוח, אמא מתחננת שתסגרו באולם סגור ואתם כבר ממש מבולבלים מכ...
בר אלכוהול - על הרחבה או ליד?
הבר הוא האורח הכי חשוב בחתונה שלכם. תגידו לנו שאנחנו מגזימים, תגידו שאנחנו נותנים לו משקל כבד מידי, ...
גן אירועים או אולם
מזל טוב! החלטתם לעבור שלב ולקחת את הזוגיות צעד אחד קדימה. אתה הצעת והיא אמרה "כן", התקשרתם...
גן אירועים פתוח - היתרונות
ישנה אווירה קסומה ורומנטית יותר באזור פתוח כאשר חוגגים חתונה, כאשר הירח חג מעליכם ביחד עם הכוכבים הפ...
אולמות אירועים בדרום ל 250 אורחים
אנחנו לא יודעים איך אתם רואים את זה אבל בימינו חתונה של 250 מוזמנים נחשבת חתונה קטנה.
חייג/י