תפריט

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה

שירות ניהול האלכוהול יתחיל עוד הרבה לפני החתונה. צוות מומחי החתונות של גן האירועים "ארבע עונות" מסביר איך זה בדיוק עובד

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה
בנוגע לשמלת הכלה ולחליפת החתן שלך אין שאלות בכלל. ברור ומובן שאתם אלו שתבחרו אותם, תמדדו אותם ותהיו האחראים המלאים עליהם. כך גם לגבי בחירת אולם, הדי ג'יי, הצלם וספקים נוספים. אבל מה לגבי האלכוהול בחתונה שלכם? כאן אתם בהחלט יכולים לשחרר ולתת למישהו אחר לדאוג לזה. למה? כי זה יוריד מכם דאגות ועיסוקים, יחסוך לכם כסף, וייתן לכם את האפשרות לרקוד ולשתות בלי לחשוב כל הזמן מה קורה עם האלכוהול שלכם.

מה זה ניהול אלכוהול בחתונה?
כמו שציינו, השירות של ניהול אלכוהול מתחיל עוד הרבה לפני הערב המרגש והוא חלק משלבי הארגון החתונה. נציגי השירות הזה יעזרו לכם לבחור את סוג האלכוהול שאתם צריכים, את הכמויות וישיגו לכם אותו במחירים נוחים במיוחד. בזמן החתונה עצמה הם ידאגו לפנק את האורחים שאתם רוצים , ידאגו מתי לפתוח את הבקבוקים ואיזה בקבוקים בדיוק, ובעיקר ידאגו שהאלכוהול שלכם יהיה בידיים טובות. השירות יעזור למנוע בזבוז כסף וידאג שלא יחסר דבר. חשוב לזכור שההוצאה הכספית על אלכוהול בחתונה היא גדולה במיוחד ובאמצעות השירות הזה אתם יכולים להיות בטוחים שהאלכוהול זורם בדיוק לפי התכניות שלכם.

אלכוהול בחתונה - כל האפשרויות שעומדות בפניכם
אם כבר התחלתם לברר על אלכוהול בחתונה שלכם וודאי גיליתם שיש מספר אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בשירותי הבר של גן האירועים שלכם ולשלם פר אורח. ניתן "לחזק" בבקבוקי אלכוהול שתקנו באופן עצמאי ובמקרה זה חשוב לברר ענייני כשרות. האפשרות הנוספת היא להשתלב בבר ובברמנים של גן האירועים (ולשלם רק על השירות הזה ללא תשלום על אלכוהול) ואת כל האלכוהול לקנות בעצמכם. ייתכן ואפשרות זו תחסוך לכם קצת כסף אך היא תוסיף לכם לא מעט מטלות של חיפוש אלכוהול ועבודה מול ספקים. בשתי האפשרויות תוכלו להשתמש בשירותי ניהול אלכוהול שיעזרו לכם להשיג את המחירים הטובים ביותר ולמנוע מבקבוקי אלכוהול להיפתח ללא סיבה.

שירות ניהול אלכוהול - למי זה כדאי?
ברמת העיקרון השירות הזה כדאי לכל זוג שמתחתן. חשוב לזכור שבזמן החתונה לא תהיה לכם אפשרות לגשת לבר ולבדוק כמה בקבוקים נפתחו, כמה נשארו, ולהוציא מהמחסן בקבוקים נוספים. יש זוגות שנותנים את המשימה לבן משפחה שהם סומכים עליו וזוהי גם אופציה טובה. אם לא בא לכם לסנג'ר בן משפחה ולהטיל עליו להיות שקול ואחראי כל הערב, השירות הזה יכול לעזור לכם  מאוד. הוא יאפשר לכם לחגוג בראש שקט ובתחושה שמישהו דואג לאלכוהול ולכסף שלכם.

מתעניינים בשירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

הפרדה בריקודים באולמות וגני אירועים
חתונות הן עניין מורכב ומאתגר. מעבר להפקה הגדולה, לכסף שאתם משקיעים ולשלל המשימות שעומדות בפניכם, יש ...
מחירי מנות בגני אירועים בדרום
זול יותר לגור בדרום בשכירות, זול יותר גם לקנות שם דירה, זול יותר לאכול במסעדות הדרום ומה לגבי חתונה?
גני אירועים עם כשרות מהודרת
לכל זוג ישנם צרכים אחרים בארגון חתונה. היום נעסוק באלו שזקוקים לכשרות מהדרין בחתונה שלהם כדי שכל האו...
חתונת סטודנטים - מה לוקחים בחשבון?
סטודנטים מתמודדים במהלך תקופת הלימודים עם לא מעט אתגרים. בנוסף לבחינות ולדרישות האקדמאיות, עליהם גם ...
עונת חתונות 2017
אם אתם מתכננים להתחתן ב-2017 כדאי מאוד שתקראו את השורות הבאות
גני אירועים מורשים
תאמתם פגישה עם בעל האולם, נכנסתם למשרד נוצץ ולאנשים שעל פניו נראים רציניים עם חליפה ועניבה, תנאי האו...
חתונה הכל כלול חייג/י