תפריט

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה

שירות ניהול האלכוהול יתחיל עוד הרבה לפני החתונה. צוות מומחי החתונות של גן האירועים "ארבע עונות" מסביר איך זה בדיוק עובד

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה
בנוגע לשמלת הכלה ולחליפת החתן שלך אין שאלות בכלל. ברור ומובן שאתם אלו שתבחרו אותם, תמדדו אותם ותהיו האחראים המלאים עליהם. כך גם לגבי בחירת אולם, הדי ג'יי, הצלם וספקים נוספים. אבל מה לגבי האלכוהול בחתונה שלכם? כאן אתם בהחלט יכולים לשחרר ולתת למישהו אחר לדאוג לזה. למה? כי זה יוריד מכם דאגות ועיסוקים, יחסוך לכם כסף, וייתן לכם את האפשרות לרקוד ולשתות בלי לחשוב כל הזמן מה קורה עם האלכוהול שלכם.

מה זה ניהול אלכוהול בחתונה?
כמו שציינו, השירות של ניהול אלכוהול מתחיל עוד הרבה לפני הערב המרגש והוא חלק משלבי הארגון החתונה. נציגי השירות הזה יעזרו לכם לבחור את סוג האלכוהול שאתם צריכים, את הכמויות וישיגו לכם אותו במחירים נוחים במיוחד. בזמן החתונה עצמה הם ידאגו לפנק את האורחים שאתם רוצים , ידאגו מתי לפתוח את הבקבוקים ואיזה בקבוקים בדיוק, ובעיקר ידאגו שהאלכוהול שלכם יהיה בידיים טובות. השירות יעזור למנוע בזבוז כסף וידאג שלא יחסר דבר. חשוב לזכור שההוצאה הכספית על אלכוהול בחתונה היא גדולה במיוחד ובאמצעות השירות הזה אתם יכולים להיות בטוחים שהאלכוהול זורם בדיוק לפי התכניות שלכם.

אלכוהול בחתונה - כל האפשרויות שעומדות בפניכם
אם כבר התחלתם לברר על אלכוהול בחתונה שלכם וודאי גיליתם שיש מספר אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בשירותי הבר של גן האירועים שלכם ולשלם פר אורח. ניתן "לחזק" בבקבוקי אלכוהול שתקנו באופן עצמאי ובמקרה זה חשוב לברר ענייני כשרות. האפשרות הנוספת היא להשתלב בבר ובברמנים של גן האירועים (ולשלם רק על השירות הזה ללא תשלום על אלכוהול) ואת כל האלכוהול לקנות בעצמכם. ייתכן ואפשרות זו תחסוך לכם קצת כסף אך היא תוסיף לכם לא מעט מטלות של חיפוש אלכוהול ועבודה מול ספקים. בשתי האפשרויות תוכלו להשתמש בשירותי ניהול אלכוהול שיעזרו לכם להשיג את המחירים הטובים ביותר ולמנוע מבקבוקי אלכוהול להיפתח ללא סיבה.

שירות ניהול אלכוהול - למי זה כדאי?
ברמת העיקרון השירות הזה כדאי לכל זוג שמתחתן. חשוב לזכור שבזמן החתונה לא תהיה לכם אפשרות לגשת לבר ולבדוק כמה בקבוקים נפתחו, כמה נשארו, ולהוציא מהמחסן בקבוקים נוספים. יש זוגות שנותנים את המשימה לבן משפחה שהם סומכים עליו וזוהי גם אופציה טובה. אם לא בא לכם לסנג'ר בן משפחה ולהטיל עליו להיות שקול ואחראי כל הערב, השירות הזה יכול לעזור לכם  מאוד. הוא יאפשר לכם לחגוג בראש שקט ובתחושה שמישהו דואג לאלכוהול ולכסף שלכם.

מתעניינים בשירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

גני אירועים לסטודנטים
סטודנטים שבוחרים להתחתן במהלך תקופת הלימודים שמעו לא פעם אחת אימרות שונות שטוענות שכדאי להם לדחות את...
אולמות כנסים בדרום הארץ
אחד הדברים החשובים ביותר כשמארגנים כנס הוא בחירת המקום. לבחירה של המקום יש השפעה רבה ביותר על הצלחתו...
גני אירועים בדרום ל 200 איש
הזמנתם את כל הדודים, את כל החברים, את כל החברים לעבודה, ואת כל מי שחשוב לכם שיהיה בחתונה והגעתם לרשי...
סיבות טובות לסגור אצלנו חתונה ברגע האחרון
אומרים שחתונה צריך לתכנן לפחות חצי שנה מראש. אומרים שצריך לראות לפחות 5 גני אירועים, להיפגש עם לפחות...
יתרונות עסקת "חתונה הכל כלול"
"חתונת הכל כלול" הוא דיל חדש יחסית בעולם החתונות שהופך לטרנד של ממש ומטרתו הגדולה היא להקל...
גני-אירועים כפריים
גם אתם שומעים לאחרונה מכל כיוון אפשרי את צמד המילים "חתונה אורבנית"? גם לכם נדמה שכולם מחפ...
חתונה הכל כלול חייג/י