תפריט

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה

שירות ניהול האלכוהול יתחיל עוד הרבה לפני החתונה. צוות מומחי החתונות של גן האירועים "ארבע עונות" מסביר איך זה בדיוק עובד

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה
בנוגע לשמלת הכלה ולחליפת החתן שלך אין שאלות בכלל. ברור ומובן שאתם אלו שתבחרו אותם, תמדדו אותם ותהיו האחראים המלאים עליהם. כך גם לגבי בחירת אולם, הדי ג'יי, הצלם וספקים נוספים. אבל מה לגבי האלכוהול בחתונה שלכם? כאן אתם בהחלט יכולים לשחרר ולתת למישהו אחר לדאוג לזה. למה? כי זה יוריד מכם דאגות ועיסוקים, יחסוך לכם כסף, וייתן לכם את האפשרות לרקוד ולשתות בלי לחשוב כל הזמן מה קורה עם האלכוהול שלכם.

מה זה ניהול אלכוהול בחתונה?
כמו שציינו, השירות של ניהול אלכוהול מתחיל עוד הרבה לפני הערב המרגש והוא חלק משלבי הארגון החתונה. נציגי השירות הזה יעזרו לכם לבחור את סוג האלכוהול שאתם צריכים, את הכמויות וישיגו לכם אותו במחירים נוחים במיוחד. בזמן החתונה עצמה הם ידאגו לפנק את האורחים שאתם רוצים , ידאגו מתי לפתוח את הבקבוקים ואיזה בקבוקים בדיוק, ובעיקר ידאגו שהאלכוהול שלכם יהיה בידיים טובות. השירות יעזור למנוע בזבוז כסף וידאג שלא יחסר דבר. חשוב לזכור שההוצאה הכספית על אלכוהול בחתונה היא גדולה במיוחד ובאמצעות השירות הזה אתם יכולים להיות בטוחים שהאלכוהול זורם בדיוק לפי התכניות שלכם.

אלכוהול בחתונה - כל האפשרויות שעומדות בפניכם
אם כבר התחלתם לברר על אלכוהול בחתונה שלכם וודאי גיליתם שיש מספר אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בשירותי הבר של גן האירועים שלכם ולשלם פר אורח. ניתן "לחזק" בבקבוקי אלכוהול שתקנו באופן עצמאי ובמקרה זה חשוב לברר ענייני כשרות. האפשרות הנוספת היא להשתלב בבר ובברמנים של גן האירועים (ולשלם רק על השירות הזה ללא תשלום על אלכוהול) ואת כל האלכוהול לקנות בעצמכם. ייתכן ואפשרות זו תחסוך לכם קצת כסף אך היא תוסיף לכם לא מעט מטלות של חיפוש אלכוהול ועבודה מול ספקים. בשתי האפשרויות תוכלו להשתמש בשירותי ניהול אלכוהול שיעזרו לכם להשיג את המחירים הטובים ביותר ולמנוע מבקבוקי אלכוהול להיפתח ללא סיבה.

שירות ניהול אלכוהול - למי זה כדאי?
ברמת העיקרון השירות הזה כדאי לכל זוג שמתחתן. חשוב לזכור שבזמן החתונה לא תהיה לכם אפשרות לגשת לבר ולבדוק כמה בקבוקים נפתחו, כמה נשארו, ולהוציא מהמחסן בקבוקים נוספים. יש זוגות שנותנים את המשימה לבן משפחה שהם סומכים עליו וזוהי גם אופציה טובה. אם לא בא לכם לסנג'ר בן משפחה ולהטיל עליו להיות שקול ואחראי כל הערב, השירות הזה יכול לעזור לכם  מאוד. הוא יאפשר לכם לחגוג בראש שקט ובתחושה שמישהו דואג לאלכוהול ולכסף שלכם.

מתעניינים בשירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

מקומות מומלצים לחתונות בדרום
אז גם אם אתם עדיין מתלבטים אם להתחתן בדרום וגם אם אתם בשלב שבו אתם מחפשים גני אירועים בדרום, אנחנו מ...
מתי סוגרים מקום לחתונה
חשבתם שאחרי שתציעו נישואין יפסיקו להציק לכם בשאלות? אז חשבתם. המציאות הישראלית מוכיחה שלמעשה תמיד לא...
גני אירועים לכנסים עסקיים
מה שיפה בגני אירועים הוא שבערב הם יכולים לארח חתונה גדולה ושמחה, וכבר בבוקר למחרת הם יארחו כנס עסקי ...
חתונה בדרום הארץ
גם אם אין לכם שום קשר לאזור וגם אם מעולם לא דמיינתם שתתחתנו בדרום, כדאי שתעקבו אחרי השורות הבאות. לכ...
גן אירועים מיוחד בדרום
יש מי שאומר שכל גני האירועים נראים אותו דבר אבל "ארבע עונות" הוא ללא ספק הגן המיוחד ביותר...
מקומות חתונה לציבור הדתי
בחתונות של הציבור הדתי מתרחש קסם מיוחד שלא מתרחש באף חתונה אחרת. אולם כדי לאפשר לקסם הזה לקרות יש לד...
חייג/י