תפריט

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה

שירות ניהול האלכוהול יתחיל עוד הרבה לפני החתונה. צוות מומחי החתונות של גן האירועים "ארבע עונות" מסביר איך זה בדיוק עובד

שירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה
בנוגע לשמלת הכלה ולחליפת החתן שלך אין שאלות בכלל. ברור ומובן שאתם אלו שתבחרו אותם, תמדדו אותם ותהיו האחראים המלאים עליהם. כך גם לגבי בחירת אולם, הדי ג'יי, הצלם וספקים נוספים. אבל מה לגבי האלכוהול בחתונה שלכם? כאן אתם בהחלט יכולים לשחרר ולתת למישהו אחר לדאוג לזה. למה? כי זה יוריד מכם דאגות ועיסוקים, יחסוך לכם כסף, וייתן לכם את האפשרות לרקוד ולשתות בלי לחשוב כל הזמן מה קורה עם האלכוהול שלכם.

מה זה ניהול אלכוהול בחתונה?
כמו שציינו, השירות של ניהול אלכוהול מתחיל עוד הרבה לפני הערב המרגש והוא חלק משלבי הארגון החתונה. נציגי השירות הזה יעזרו לכם לבחור את סוג האלכוהול שאתם צריכים, את הכמויות וישיגו לכם אותו במחירים נוחים במיוחד. בזמן החתונה עצמה הם ידאגו לפנק את האורחים שאתם רוצים , ידאגו מתי לפתוח את הבקבוקים ואיזה בקבוקים בדיוק, ובעיקר ידאגו שהאלכוהול שלכם יהיה בידיים טובות. השירות יעזור למנוע בזבוז כסף וידאג שלא יחסר דבר. חשוב לזכור שההוצאה הכספית על אלכוהול בחתונה היא גדולה במיוחד ובאמצעות השירות הזה אתם יכולים להיות בטוחים שהאלכוהול זורם בדיוק לפי התכניות שלכם.

אלכוהול בחתונה - כל האפשרויות שעומדות בפניכם
אם כבר התחלתם לברר על אלכוהול בחתונה שלכם וודאי גיליתם שיש מספר אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לבחור בשירותי הבר של גן האירועים שלכם ולשלם פר אורח. ניתן "לחזק" בבקבוקי אלכוהול שתקנו באופן עצמאי ובמקרה זה חשוב לברר ענייני כשרות. האפשרות הנוספת היא להשתלב בבר ובברמנים של גן האירועים (ולשלם רק על השירות הזה ללא תשלום על אלכוהול) ואת כל האלכוהול לקנות בעצמכם. ייתכן ואפשרות זו תחסוך לכם קצת כסף אך היא תוסיף לכם לא מעט מטלות של חיפוש אלכוהול ועבודה מול ספקים. בשתי האפשרויות תוכלו להשתמש בשירותי ניהול אלכוהול שיעזרו לכם להשיג את המחירים הטובים ביותר ולמנוע מבקבוקי אלכוהול להיפתח ללא סיבה.

שירות ניהול אלכוהול - למי זה כדאי?
ברמת העיקרון השירות הזה כדאי לכל זוג שמתחתן. חשוב לזכור שבזמן החתונה לא תהיה לכם אפשרות לגשת לבר ולבדוק כמה בקבוקים נפתחו, כמה נשארו, ולהוציא מהמחסן בקבוקים נוספים. יש זוגות שנותנים את המשימה לבן משפחה שהם סומכים עליו וזוהי גם אופציה טובה. אם לא בא לכם לסנג'ר בן משפחה ולהטיל עליו להיות שקול ואחראי כל הערב, השירות הזה יכול לעזור לכם  מאוד. הוא יאפשר לכם לחגוג בראש שקט ובתחושה שמישהו דואג לאלכוהול ולכסף שלכם.

מתעניינים בשירות ניהול אלכוהול - יש דבר כזה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

דילים לחתונות בחורף
הגשם והקור יכולים להיות רומנטיים למדי ולהתאים במיוחד לחתונה שהיא חגיגה של אהבה
אולמות אורבניים בדרום
אנחנו לא יודעים מתי זה בדיוק קרה, אבל זו עובדה מוגמרת. טרנד האירועים האורבניים כאן והוא חזק ובולט במ...
גני אירועים המתאימים לקהל דתי
בואו להתרשם מגן האירועים המושקע שלנו שדאג למאות חתונות לקהל חובשי הכיפות מרגשות ויפות במיוחד. נשמח ל...
חודשים מומלצים לחתונה
הדודה אומרת בקיץ, הסבתא מצדדת בה אבל הדודים בחו"ל ביולי, האמא של הכלה מעדיפה בסוף החורף באולם ס...
גן אירועים - מרכז או דרום?
יש את אלו שמאמינים שהכל קורה במרכז וששאר אזורי הארץ הם שוליים.
גני אירועים 2019
עולם האירועים בישראל משתנה משנה לשנה באופן מובהק. אולמות וגני אירועים שהיו טרנדיים בשנה אחת יכולים ל...
חייג/י