תפריט

מה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה

אחרי ההצעה המרגשת, ההודעה לכל החברים והמשפחה, והחגיגות הצנועות - הגיע רגע האמת שבו עליכם למצוא מקום לחתונה. מצד אחד זה משמח ומרגש מאוד, ומצד שני זה עשוי להיות תהליך ארוך ולפעמים גם מתיש.

מה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה
לא חסרים סיפורים על זוגות שראו עשרות רבות של גני אירועים לפני החתונה שלהם, עד שהגיעו ליום האירוע כשהם עצבניים ועייפים. אתם לא תהיו כאלה! הנה כמה טיפים לחיפוש גני אירועים כאשר הפעם נדבר על דברים שממש לא כדאי לעשות.

לא להתחיל לחפש גני אירועים לפני שעורכים רשימה משוערת של מוזמנים
זוגות רבים חושבים שחיפוש גן אירועים לחתונה דורש מהם פשוט להגיע למקום. אז לא, זה לא עובד ככה ולפני שאתם מתחילים בחיפוש אתם מוכרחים לערוך רשימת מוזמנים. ברור שזו לא תהיה הרשימה הסופית אבל זו תהיה רשימה משוערת שתעזור לכם להתמקד רק במקומות שמתאימים לכם. הרי לא תרצו לראות אולם אירועים ולהתאהב בו ואז לגלות שיש לכם 1000 מוזמנים והמקום מתאים לחתונה של גג 500 מוזמנים. בדיוק בגלל זה עושים את הרשימה לפני שמחפשים מקום ומסננים את המקומות שלא מתאימים לרשימה הזו.

לא לחתום חוזה עם גן אירועים לפני שרואים את כל האישורים
אנחנו יודעים איך זה. אתם מגיעים למקום מסוים ומתאהבים בו ברגע הראשון. העיצוב בול לטעמכם, האוכל גרם לכם להתרגש, הצוות מקצועי ונעים , המחיר מתאים וכל מה שבא לכם הוא לחתום מיד על חוזה שישריין את המקום לתאריך שלכם. למרות שתחושת הבטן שלכם אולי אומרת לכם לעשות את זה, לא מומלץ לחתום חוזה לפני שרואים את כל האישורים הנדרשים להפעלת גן אירועים. הדבר האחרון שתרצו הוא שהמקום שסגרתם ייסגר בצו בית משפט רגע לפני החתונה שלכם רק בגלל שלא היו לו אישורים. בקשו לראות את כל האישורים לפני החתימה וודאו שהם תקפים. כך תחסכו מפח נפש גדול.

לא לראות יותר מעשרה מקומות לחתונה
יש המון גנים ואולמות אירועים בארץ ואתם לא תוכלו לראות את כולם. כדי שלא תגיעו ליום החופה שלכם עייפים ומותשים, הקציבו לעצמכם גג 10 מקומות לחתונה שמתוכם תבחרו. נכון שהפיתוי גדול ונכון שאתם רוצים בשביל עצמכם את הכי טוב, אבל אם תראו יותר מידי מקומות אתם עלולים להתבלבל יותר ולהפוך את התהליך למתיש ומתסכל. סננו בבית את המקומות וערכו רשימה של עשרה גני אירועים שמתוכם תבחרו. מתכננים חתונה בדרום? הכניסו את "ארבע עונות" לרשימה הזו. אנחנו בטוחים שלא תתאכזבו.

מתעניינים במה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

כשרות בגני אירועים
ישנם אנשים שמשום מה עוד חושבים שאוכל כשר לא יכול להיות טעים ואיכותי. הגישה הזו אולי הייתה נכונה לימי...
דיל חתונה - תראו מה הכנו לכם לחתונות ב 2019
גם אתם מרגישים שבכל שנה החתונות הופכות ליותר גדולות, יותר מפוארות ויותר מיוחדות?
אולם לחתונה עם קבלת פנים בגן
תמיד אמרו לכם שבחיים צריך לבחור, שאי אפשר ליהנות מכל העולמות, וכמעט בכל החלטה תצטרכו לוותר על משהו ש...
שלושה טיפים לזוג שמחפש גן אירועים בדרום
אם הגעתם עד כאן כנראה שהבנתם שאין לכם מה לחפש במקום אחר ושגני אירועים בדרום יכולים להיות יוקרתיים, מ...
גני אירועים עם הפרדה
הגעתם לגן האירועים וצוות המקום ניפנף מולכם בתעודת כשרות מהדרין? הכל טוב ויפה אבל לא תמיד זה מספיק בש...
גן אירועים בדרום עם מחירים הוגנים
מצד אחד אתם חולמים על חתונה גדולה ומפוארת, כזו שכולם ידברו עליה גם אחרי שתסתיים.
חתונה הכל כלול חייג/י