תפריט

מה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה

אחרי ההצעה המרגשת, ההודעה לכל החברים והמשפחה, והחגיגות הצנועות - הגיע רגע האמת שבו עליכם למצוא מקום לחתונה. מצד אחד זה משמח ומרגש מאוד, ומצד שני זה עשוי להיות תהליך ארוך ולפעמים גם מתיש.

מה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה
לא חסרים סיפורים על זוגות שראו עשרות רבות של גני אירועים לפני החתונה שלהם, עד שהגיעו ליום האירוע כשהם עצבניים ועייפים. אתם לא תהיו כאלה! הנה כמה טיפים לחיפוש גני אירועים כאשר הפעם נדבר על דברים שממש לא כדאי לעשות.

לא להתחיל לחפש גני אירועים לפני שעורכים רשימה משוערת של מוזמנים
זוגות רבים חושבים שחיפוש גן אירועים לחתונה דורש מהם פשוט להגיע למקום. אז לא, זה לא עובד ככה ולפני שאתם מתחילים בחיפוש אתם מוכרחים לערוך רשימת מוזמנים. ברור שזו לא תהיה הרשימה הסופית אבל זו תהיה רשימה משוערת שתעזור לכם להתמקד רק במקומות שמתאימים לכם. הרי לא תרצו לראות אולם אירועים ולהתאהב בו ואז לגלות שיש לכם 1000 מוזמנים והמקום מתאים לחתונה של גג 500 מוזמנים. בדיוק בגלל זה עושים את הרשימה לפני שמחפשים מקום ומסננים את המקומות שלא מתאימים לרשימה הזו.

לא לחתום חוזה עם גן אירועים לפני שרואים את כל האישורים
אנחנו יודעים איך זה. אתם מגיעים למקום מסוים ומתאהבים בו ברגע הראשון. העיצוב בול לטעמכם, האוכל גרם לכם להתרגש, הצוות מקצועי ונעים , המחיר מתאים וכל מה שבא לכם הוא לחתום מיד על חוזה שישריין את המקום לתאריך שלכם. למרות שתחושת הבטן שלכם אולי אומרת לכם לעשות את זה, לא מומלץ לחתום חוזה לפני שרואים את כל האישורים הנדרשים להפעלת גן אירועים. הדבר האחרון שתרצו הוא שהמקום שסגרתם ייסגר בצו בית משפט רגע לפני החתונה שלכם רק בגלל שלא היו לו אישורים. בקשו לראות את כל האישורים לפני החתימה וודאו שהם תקפים. כך תחסכו מפח נפש גדול.

לא לראות יותר מעשרה מקומות לחתונה
יש המון גנים ואולמות אירועים בארץ ואתם לא תוכלו לראות את כולם. כדי שלא תגיעו ליום החופה שלכם עייפים ומותשים, הקציבו לעצמכם גג 10 מקומות לחתונה שמתוכם תבחרו. נכון שהפיתוי גדול ונכון שאתם רוצים בשביל עצמכם את הכי טוב, אבל אם תראו יותר מידי מקומות אתם עלולים להתבלבל יותר ולהפוך את התהליך למתיש ומתסכל. סננו בבית את המקומות וערכו רשימה של עשרה גני אירועים שמתוכם תבחרו. מתכננים חתונה בדרום? הכניסו את "ארבע עונות" לרשימה הזו. אנחנו בטוחים שלא תתאכזבו.

מתעניינים במה לא מומלץ לעשות כשמחפשים מקום לחתונה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

חתונות בקיבוץ - מקומות שכדאי להכיר
דמיינו את עצמכם צועדים לחופה כשמסביב עצים ופרחים בשפע. דמיינו את האורחים שלכם נהנים מאווירה כפרית, א...
סיבות טובות להתחתן דווקא בדרום
מרכז הארץ כבר איבד מזמן את המונופול שלו בכל הקשור למקומות לחתונה. גם הצפון וגם הדרום מציעים אולמות ו...
חתונה בקיץ - דברים שכדאי לדעת?
עונת הקיץ היא העונה המועדפת ביותר על זוגות המתחתנים. מזג האוויר נעים, מחשיך מאוחר יחסית והעובדה שאפש...
חתונה בשישי בצהריים
אחרי שימי חמישי הפכו למצרך המבוקש בשוק ולמצוא מקום פנוי עם מחיר שפוי לחתונות בימי אלה זה קשה עד בלתי...
רשימת שאלות לגני אירועים
חיפוש גני אירועים לחתונה עשוי להיות דבר ארוך, מתיש ומבלבל. בכדי להפוך את החיפוש הזה ליעיל כמה שיותר ...
המלצות וחוות דעת על גני אירועים
סוף סוף זה קורה! שלפת טבעת, אמרת לו כן, סיפרתם לכל המשפחה ולחברים הנרגשים וכל מה שנותר הוא לבחור את ...
חייג/י