תפריט

מקומות לחתונה באזור השפלה

בזכות הכבישים שריקים מפקקים, בזכות שפע מקומות החניה וכמובן בזכות זה שהוא גן אירועים יוקרתי במחיר שפוי והגיוני. בואו לבדוק אותנו!

מקומות לחתונה באזור השפלה
כרעת ברך ושלפת טבעת, אמרת לו כן ומיד בכית מהתרגשות, סיפרתם למשפחה ולחברים ועכשיו כל מה שנותר הוא למצוא מקום לחתונה ולסגור תאריך. נשמע פשוט? אז זהו, שזה למעשה החלק המסובך בכל הסיפור הזה של ארגון חתונה. יש כל-כך הרבה מקומות לחתונה באיזור השפלה כך שהבחירה לא הולך להיות קלה במיוחד. חשבת שלבחור טבעת זו משימה קשה? תחשוב שוב! כי עכשיו מתחיל הבלאגן האמיתי... אז רגע לפני שאתם יוצאים לסיבוב אולמות וגני אירועים, רצינו להזמין אתכם אלינו ל"ארבע עונות", גן אירועים בדרום שמושך אליו זוגות מכל הארץ ונוח להגעה לאורחים מכל מקום.

חיפוש גני אירועים בשפלה - כך תעשו את זה נכון
מספיק שתכתבו בגוגל "גני אירועים בשפלה" בשביל שתבינו מיד איזו כמות אדירה של מקומות לחתונה יש. מצד אחד זה טוב כי זה נותן לכם המון אפשרויות בחירה, מצד שני זה מסרבל את העניין ומאריך את התהליך. אז איך עושים את נכון? ובכן, הסוד הוא להתמקד רק במקומות שמתאימים לכם. כדי לדעת אילו מקומות מתאימים לכם מומלץ לערוך רשימת מוזמנים משוערת ולהגדיר תקציב משוער לאירוע. כך תוכלו לדעת אם המקום מתאים לכמות המוזמנים שלכם (האם מדובר בחתונה קטנה או גדולה) ואם מחירי המנות עומדות בתקציב שהגדרתם. הסינון הראשוני הזה יאפשר לכם ללכת לראות רק מקומות שמתאימים לכם, מה שיעשה את התהליך יעיל וקצר בהרבה.

המלצות על מקומות לחתונה באיזור השפלה - התייחסו להמלצות בחוכמה!
אם כבר דיברנו על הגוגל היקר שלנו, אי אפשר להתעלם מכל ההמלצות שהוא מציג. על כל גן או אולם אירועים בשפלה תוכלו למצוא שלל המלצות בניהן כאלה מפרגנות וכמובן גם כאלה קוטלות. העניין עם המלצות הוא שצריך להתייחס אליהן בערבון מוגבל ולזכור שהן מבטאות חוויה סובייקטיבית של מישהו אחד. אם זוג אחד חושב שמדובר במקום מזעזע , זו לא תהיה בהכרח החוויה שלכם. השתמשו בהמלצות כדי לקבל מושג ראשוני אך אל תתנו להן להכריע את הכף מבלי שתבדקו את המקום לעומק.

מחירי גני אירועים בשפלה - כמה זה הולך לעלות לכם?
רבים חושבים שבגלל שגני האירועים בשפלה הם לא גני האירועים במרכז, המחיר יהיה זול בהרבה. מצטערים לבאס אתכם אבל זה לא ממש המצב. מחירי מנות בגני אירועים בשפלה מתקרבים (ולעתים גם עולים) על אלו שבמרכז. אם חשבתם שתתכננו חתונה במחיר שפוי, לא בטוח שזה אכן יתאפשר. אז מה עושים? מרחיקים עוד טיפה ומוצאים גן אירועים איכותי בדרום. המרחק ממש לא משמעותי ולאורחים שלכם זה לא באמת ישנה לנסוע עוד רבע שעה. בתמורה תקבלו גני אירועים ברמה גבוהה במיוחד ובמחירים שפויים ביותר. לא תאמינו להפרשי המחירים!

מתעניינים במקומות לחתונה באזור השפלה?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

3 רעיונות לחתונה מקורית
נכון שאתם לא הזוג הראשון בחבר´ה שמתחתן, ונכון שהחברים שלכם כבר היו בעשרות חתונות.
בר אלכוהול - על הרחבה או ליד?
הבר הוא האורח הכי חשוב בחתונה שלכם. תגידו לנו שאנחנו מגזימים, תגידו שאנחנו נותנים לו משקל כבד מידי, ...
דיל חתונה בחורף
השמלה כבר בארון אבל אין עדיין תאריך לחתונה? במקום לחפש מחירי קיץ במחיר גבוה יחסית, למה לא תנסו למצוא...
רעיונות לחתונות מקוריות
נתחיל בזה שנגיד שאם אתם חולמים על חתונה מקורית אתם לא בדיוק זוג מקורי...
חתונות בדרום - מקומות מומלצים
מקומות מומלצים לחתונה בדרום, יש חיה כזאת? ועוד איך! כל-כך מומלצים עד שאפילו זוגות מהמרכז בוחרים להרח...
קיץ או חורף - מתי כדאי להתחתן?
חתונת חורף או חתונת קיץ, מה יותר כדאי? מדובר אולי בשאלת השאלות, השאלה החשובה ביותר מיד לאחר : "...
חתונה הכל כלול חייג/י