תפריט

סקר מחירים בגני אירועים

בעידן בו כל כך הרבה מידע כל כך נגיש לכולם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לסגור מקום לחתונה מבלי שערכתם סקר מחירים של גני אירועים רלוונטיים - זה אפילו ישתלם לכם כלכלית!!!!

סקר מחירים בגני אירועים
אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה הכי שמחה, הכי מיוחדת, הכי מעוצבת ובעיקר בלתי נשכחת. אתם חולמים על חתונה שכולם ידברו עליה גם הרבה אחרי שהיא תסתיים. על האוכל המושלם שהיה בה, על השמלה והחליפה המדהימים שלבשתם, על הדי ג'יי שלא השאיר אף אחד לשבת ועל גן האירועים המדהים שבחרתם. האמת היא שזה ממש בסדר שאתם חולמים על חתונה כזו. כולם רוצים שהחתונה שלהם תהיה חתונת השנה, אבל חייבים להבין שחתונה מושלמת שכזו עולה כסף. הרבה מאוד כסף. אז איך משלבים בין החלום לחתונה בלתי נשכחת לבין החלום להישאר עם קצת כסף לירח דבש? עושים סקר מחירים לגני אירועים, עובדים לפי תקציב, ובוחרים גן אירועים שמציע חתונה יוקרתית במחיר שפוי. יש כזה! קוראים לו "ארבע עונות" ולמרות שאנחנו לא ממש אובייקטיבים, אנחנו באמת מאמינים שהוא המקום הטובה ביותר לחתונה שלכם: אוכל איכותי ברמה של מסעדת שף, עיצוב מעודכן ומרהיב, וצוות מסור שידאג להגשים לכם את כל החלומות. בואו ניפגש!

מחירי מנות בגני אירועים - שימו לב מה זה כולל
לכל גן אירועים שתגיעו אליו (או תבררו באופן טלפוני) יגידו לכם מהו מחיר המנה. לפי החישוב הגס עליכם להכפיל את המחיר בכמות האורחים שלכם כדי לדעת בערך מהי העלות לגן האירועים. אלא שלפני שאתם עושים את החישוב הזה בדקו בדיוק מה כולל מחיר המנה. יהיו גני אירועים שיכלילו במחיר גם אוכל, גם בר, גם חבילת עיצוב, וגם תאורה והגברה. מקומות אחרים יכלילו במחיר רק אוכל ובר. חשוב להבין היטב מה זה כולל כדי לעשות סקר מחירים מדויק וכדי לדעת בדיוק כמה תצטרכו לשלם בסוף הערב.

דרכים להוזלת עלויות בארגון חתונה
כפי שוודאי הבנתם, חתונה היא לא דבר זול במיוחד... ולמרות זאת אנחנו ממש לא ממליצים לוותר עליה. יש משהו בערב הזה שזוכרים לכל החיים ולמרות המחיר הגבוה, זה כל-כך שווה את זה. כדי להוזיל עלויות תצטרכו לגלות גמישות ולהתפשר. איך? גלו גמישות במועד החתונה ובחרו בחתונת חורף. כמו כן התפשרו על היום שבו תתחתנו ואל תינעלו על יום חמישי. גם לאיזור שבו תתחתנו יש השפעה על המחיר כך שחתונה במרכז תהיה יקרה בהרבה מאשר חתונה בדרום. הגמישות הזו תחסוך לכם הרבה כסף!

השוואת מחירים בגני אירועים - יש כמה דברים שכדאי לדעת
לפני שאתם מתחילים בהשוואת מחירים בין גני האירועים השונים, חשוב לערוך השוואה נכונה. כך למשל לא ניתן להשוות בין מחירי מנה שמציעים לכם לחתונה ביום חמישי למחיר שיציעו לכם לחתונה ביום ראשון. כמו כן לא ניתן להשוות בין מחירי חתונת חורף למחירי חתונת קיץ או חתונת אביב. כדי שהסקר מחירים שלכם יהיה אמין ומדויק הוא חייב להשוות בין הצעות דומות.

מתעניינים בסקר מחירים בגני אירועים?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

קיץ או חורף - מתי כדאי להתחתן?
חתונת חורף או חתונת קיץ, מה יותר כדאי? מדובר אולי בשאלת השאלות, השאלה החשובה ביותר מיד לאחר : "...
עונת חתונות 2019 - מה צפוי לנו?
בדיוק כשחשבנו שאי אפשר לחדש ולרגש יותר, מגיעה שנת 2019 ומראה לנו שהחתונות השנה הולכות להיות יפות יות...
גן אירועים לחתונות גדולות
צמצמתם את רשימת החברים המוזמנים בשליש, גם ההורים שלכם השתכנעו שלא חייבים להזמין כל אחד ובטח לא את המ...
דילים של גני אירועים
מי שהתחתן לפני כמה עשורים טובים היה יכול להשתמש בכסף שקיבל כקרש קפיצה לחיים
גני אירועים מומלצים לחתונה
השקעת בטבעת, כרעת ברך, אמרת לו כן לא מהוסס, התרגשתם, וסיפרתם לכל המשפחות. אחרי שעברתם את השלב הראשו...
חתונות 2018, מה צפוי לנו?
בדיוק כשחשבנו שהגענו אל השיא וכלום לא יכול להתחדש בעולם החתונות, הגיעה שנת 2018 וטרפה את הקלפים מחדש...
חייג/י