תפריט

איך לבצע נכון השוואת מחירים של גני אירועים

מזל טוב לכם ! כבר הודעתם לכולם? כבר פתחתם שמפניה? אם עדיין לא עשיתם את זה אנחנו מזמינים אתכם לעשות את לפני שתתחילו לברר על מחירי חתונות בישראל.

איך לבצע נכון השוואת מחירים של גני אירועים
יש לנו תחושה שכשתגלו את המחירים לא תהיו שמחים כמו ברגע ההצעה... סתם, כמובן שאנחנו צוחקים ובטוחים שהשמחה שלכם לא תפגע למרות המחירים הגבוהים. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם בחום לעשות השוואת מחירים לגני האירועים. העלות הגבוהה ביותר בכל הסיפור הזה של החתונה היא עבור גן האירועים ואם תדעו לעשות בחירה נכונה וחכמה, תוכלו לחסוך הרבה כסף ואולי אפילו לטוס לירח דבש מפנק. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לערוך השוואת מחירים בין גני אירועים. וכמובן שאתם מוזמנים אלינו ל"ארבע עונות" שבצומת ברור חיל ולראות איך אפשר לתכנן חתונה איכותית מבלי לקרוע את הכיס.

השוו בין מחירי חבילות חתונה שזהות אחת לשנייה
כשעורכים השוואה בין חבילות חתונה שמציעים גני האירועים, צריך לבחון שההשוואה נכונה ושלמעשה החבילות הן זהות אחת לשנייה. אין מה להשוות מחיר דיל חתונה שכולל רק מחיר מנה + בר לדיל שכולל גם את שני אלו וגם תאורה, הגברה, ועיצוב. כנראה שהמחיר של הדיל השני יהיה יקר יותר אך בפועל הוא יהיה משתלם יותר. בדקו שאתם משווים בין חבילות שזהות במה שהן כוללות. רק כך תוכלו להיות בטוחים שההשוואה שערכתם מדויקת ונכונה.

השוו בין גני אירועים באותם התאריכים
אין מה להשוות בין מחיר גן אירועים לחתונת קיץ לבין המחיר שיציעו לכם עבור חתונת חורף. הביקוש לחתונות חורף הוא נמוך יותר ובשל כך גם המחירים שמציעים גני האירועים הם זולים יותר. אם החלטתם שאתם רוצצים להתחתן אך ורק בקיץ השוו בין המחירים שמציעים גני האירועים לחתונת קיץ. טיפ קטן מאיתנו: אם אתם מנסים לחסוך בעלויות, נסו לגלות גמישות לגבי התאריך. אם לא תהיו נעולים על חתונת קיץ או אביב תוכלו לחסוך סכומים שיכולים להגיע גם עד אלפי שקלים.

בידקו דברים נוספים מעבר למחיר
השוואת מחירי גני אירועים היא חשובה והכרחית ואין ספק שהיא תעזור לכם להגיע להחלטה, אבל המחיר הוא לא הדבר היחיד שכדאי לשים אליו לב. חשוב לבחון את ההגעה לגן האירועים (האם היא רצופת פקקים או שהנסיעה חלקה), את מקומות החנייה (מגרש חניה מסודר לאורחים או חיפוש בלתי נגמר אחרי חניה), את רמת האוכל במקום, את הצוות שילווה אתכם, וכו'. הדברים האלו הם חשובים במיוחד וחייבים לבחון גם אותם. הצלחה של חתונה לא טמונה במחיר בלבד אלא גם בדברים שמסביב.

מתעניינים באיך לבצע נכון השוואת מחירים של גני אירועים?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

חיסכון בעלויות חתונה
אם התחלתם לרחרח טיפה לגבי מחירי מנות באולמות האירועים או לגבי מחירי שמלות כלה וודאי הבנתם עד כמה העס...
ההבדלים שלא תוכלו לפספס בגני האירועים של אזור הדרום
תעשיית גני האירועים בדרום היא תעשייה גדולה במיוחד ונראה שהיא גדלה לה משנה לשנה. אם פעם האפשרויות ללו...
גני אירועים המתאימים לקהל דתי
בואו להתרשם מגן האירועים המושקע שלנו שדאג למאות חתונות לקהל חובשי הכיפות מרגשות ויפות במיוחד. נשמח ל...
חתונה בשישי בצהריים
אחרי שימי חמישי הפכו למצרך המבוקש בשוק ולמצוא מקום פנוי עם מחיר שפוי לחתונות בימי אלה זה קשה עד בלתי...
תפריטים של גני אירועים
יש המון קלישאות הקשורות באוכל. בין המובחרות ניתן למצוא את: "הצבא צועד על קיבתו", ואת "...
גני אירועים פתוחים באזור הדרום
אולי אנחנו משוחדים אבל אנחנו באמת מאמינים שגן אירועים פתוח הוא זה שיהפוך את החתונה שלכם לאירוע של פע...
חייג/י