תפריט

מסכים בגני אירועים ואולמות - 3 דברים שכדאי שתכירו

מה בכלל העניין עם מסכים בגני אירועים? למה בכלל צריך את זה? באנו לסרט קולנוע או לחתונה?

מסכים בגני אירועים ואולמות - 3 דברים שכדאי שתכירו
בשביל מה משקיעים כל-כך בבגדים ובאוכל אם כל מה שמסתכלים עליו בסוף הוא המסך? אז אחרי שהצפנו את כל השאלות שההורים שלכם ישאלו אתכם, נשמח גם לתת לכם תשובות טובות שיוכלו להרגיע אותם. הצורך במסכי לד באולמות אירועים הוא גדול וקיים בשביל כמה דברים. ראשית כל בשבילכם

זוגות רבים נוהגים להקרין את התמונות שלהם משלב הצילומים על מסך גדול ולשתף את האורחים שלהם ברגעים היפים שהיו להם לאורך היום. צורך נוסף הוא בשביל להקרין קליפ שהכנתם מבעוד מועד עבור האירוע. משהו קטן ונחמד שמספר את הסיפור שלכם וגורם לכולם להכיר אתכם קצת יותר. וכמובן שאי אפשר לדבר על מסכים בגני אירועים בלי להזכיר את הסרט של החברים או המשפחה. מכינים לכם סרט כזה ? ברוב המקרים לא תדעו, לפחות לא בשלב מוקדם כזה. ובכל מקרה כדאי שתדאגו שיהיה מסך במקום שאתם מתחתנים בו, ורצוי שזה יהיה מסך לד מתקדם.

על מקרנים ומסכי בד
פעם הייתה רק אופציה אחת שבה השתמשו כל גני האירועים והאולמות בארץ : מסכי בד. מסך בד הוא בדיוק כמו שהוא נשמע - מסך שעשוי מבד. זה יכול להיות סדין גדול ולבן או בד שנתפר במיוחד לצורך הזה. איכות הצפייה במסכי בד הייתה מספיקה אולי לעבר, אבל היום יש אמצעים מתקדמים הרבה יותר שמאפשרים תמונה חדה וברורה יותר. מסך בד הוא אולי פרקטי ונוח לשימוש, אבל איכות הצפייה בו נחשבת לנמוכה יותר. כיום גני אירועים רבים עושים שימוש במסכי לד מתקדמים שמשדרגים את חווית החתונה והאירוח במקום.

היתרונות של מסכי לד
כבר תקופה ארוכה שמסכי לד הם חלק בלתי נפרד מעיצוב במות באירועי מוזיקה ותיאטרון, וזו הייתה רק שאלה של זמן מתי הם ייכנסו לגני האירועים. אז הנה זה קרה וזה שידרג משמעותית את הדברים. מסכי לד מאפשרים הצגת תמונה חדה, ברורה ואיכותית הרבה יותר. הם מגיעים בגדלים שונים וניתן לפזר אותם במקומות שונים בגן האירועים, כך שכולם יראו ולא יצטרכו להצטופף סביב מסך בד אחד. אפשר להקרין עליהם תוכן משתנה והם מתאימים גם לחללים פנימיים וגם לחללים חיצוניים. כל אלו הופכים אותם למתאימים כל-כך לגני אירועים.

רעיונות לתכני וידאו לחתונה
אז אחרי שהבנו את החשיבות והיתרונות של מסכי לד באולמות ובגנים, כל מה שנותר הוא לבחור את התכנים שתקרינו עליהם. אז כמו שאמרנו בהתחלה, אלו יכולות להיות תמונות שלכם מהצילומים שערכתם בתחילת היום או יכולות להיות תמונות מחיי הזוגיות ומטיולים שעשיתם לאורך השנים. חוץ מזה אפשר גם להקרין תוכן שלא קשור באופן ישיר אליכם כמו למשל סרטוני וידאו שתורמים לאווירה והופכים את רחבת הריקודים למסיבה אחת גדולה. בדיוק כמו שיש בהופעות מוזיקה. מה שהולך שם ילך עוד יותר טוב בחתונה שלכם!

מתעניינים במסכים בגני אירועים ואולמות - 3 דברים שכדאי שתכירו ?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

השוואת חתונת ערב לחתונת צהריים
מאז שנכנס טרנד החתונות של שישי צהרים, החיים של הזוגות המתחתנים קיבלו שאלה נוספת שהם צריכים להכריע בה...
להתחתן ולצאת בזול
חתונה היא אירוע יקר מאוד כשכל נותן שירותים יודע שזה האירוע של חייכם ויהיה קל להוציא מכם עוד כמה אלפי...
גני אירועים באווירה אורבנית
אנחנו מזמינים אתכם לבקר ב"ארבע עונות". אמנם הוא לא ממוקם בלב העיר, אבל עם תכנון והפקה נכונ...
ההבדלים בין חתונה קטנה לגדולה
ההבדלים בין חתונה קטנה לגדולה הם כל-כך גדולים ומשמעותיים מכל-כך הרבה בחינות והשוואה בניהן היא כמעט ב...
מקומות לאירועים עסקיים בדרום
אחד הדברים המהותיים ביותר בארגון אירוע עיסקי הוא בחירה מדוייקת של מקום. כשהמקום מתאים זורמים גם שאר ...
אולמות מומלצים לחתונה בדרום
המלצות על אולמות לחתונה בדרום יכולות לתת לכם מושג ורושם ראשוני על המקום. אנחנו ממליצים, בנוסף לחיפוש...
חייג/י