תפריט

השוואת חתונת ערב לחתונת צהריים

מאז שנכנס טרנד החתונות של שישי צהרים, החיים של הזוגות המתחתנים קיבלו שאלה נוספת שהם צריכים להכריע בה.

השוואת חתונת ערב לחתונת צהריים
שמלת כלה נפוחה או כפרית? שיר כניסה לחופה שקט ומרגש או קיצבי ושמח? חתונה בקיץ או בחורף? יש כל-כך הרבה החלטות שתצטרכו לקחת בדרך ליום המרגש בחייכם ובשנים האחרונות נכנסה דילמה חזקה במיוחד למאגר הזה. חתונת ערב או חתונת צהרים? מה יותר כדאי ואיך בכלל אפשר להשוות בין השתיים? פעם הכל היה קל יותר: אנשים התחתנו אך ורק בערב ושעות הצהרים בכלל לא היו אופציה.

יש את אלו שמוכנים להישבע שחתונות שישי בצהרים הם החתונות הכי מיוחדות שיש ולא יוותרו עליה, ויש את אלו שחייבים את שעות הערב בשביל לשבור את הכוס. עם איזה ז'אנר אתם מזדהים? עדיין מתלבטים ולא יודעים מה להחליט? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. יצאנו לבדוק ולנסות להשוות בין חתונת ערב לחתונת צהרים וחזרנו עם ממצאים שאולי יעזרו לכם לבחור מה יותר מתאים לכם.

חתונה בימי חול מול חתונה ביום שישי
ההבדל הבולט ביותר בין חתונת צהריים לערב הוא יום החתונה. בעוד חתונות ערב יכולות להתקיים בכל אחד מימי ראשון עד חמישי, חתונת צהרים יכולה להתקיים רק בימי שישי. הרי אף אחד לא יוכל לתכנן חתונה שתדרוש מהאורחים שלו לצאת באמצע יום העבודה... זה לא מקובל ולמען האמת גם לא ממש כדאי. אחרי הכל, אתם לא רוצים להתחתן עם גן אירועים ריק. יש אורחים שעבורם חתונה ביום שישי היא "תיק" שמפריע באמצע הבישולים, הניקיונות וההערכות לשבת ויש כאלו שזה דווקא קרש הצלה שמשחרר אותם מכל אלו.

מזג אוויר יכול להיות מקסים והוא יכול גם להרוס את השמחה
בעוד שעות הערב ידועות כנעימות במיוחד, שעות הצהרים בישראל (במיוחד בחודשי הקיץ) יכולות להיות קשות מאוד (בלשון המעטה). חתונות צהרים תלויות במזג האוויר שיכול להרים אותן או להחריב אותן, אך את זה לא תוכלו לדעת עד כמה ימים לפני האירוע. כבר קרו מקרים שזוגות סגרו חתונת צהרים לחודש מרץ בתקווה שיהיה מזג אוויר אביבי והם נפלו על שרב כבד. אורחים שעמדו תחת השמש הקופחת של שעות הצהרים יכולים להיות עצבניים במיוחד… לעומת זאת בשעות הערב אפשר להיות בחוץ גם בימי הקיץ הלוהטים ולכן יש ביטחון גדול יותר בחתונות ערב. אבל רגע לפני שאתם מתבאסים זכרו כי יש פתרון קל לעניין. תכננו חתונה במקום שיש לו אופציה גם לגן פתוח וגם לאולם סגור. כך תוכלו להתמודד עם הפתעות מזג האוויר בכל שעה ביום. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מ"ארבע עונות" - גן אירועים בדרום שמציע גם גן אירועים פתוח וגם אולם סגור ומקורה. אצלנו תוכלו להתחתן בכל שעה ביום וכמובן בכל מזג אוויר.

חתונה עם "דד ליין" לסיום או חתונה עד השעות הקטנות של הלילה
הבדל נוסף ומהותי ביותר בין שני סוגי החתונות הוא שעת הסיום של החתונה. בעוד חתונת צהרים מתחילה בדרך כלל בסביבות 12:00 בצהרים וצריכה (ברוב המקומות) להסתיים עד כניסת השבת, חתונה בשעות הערב יכולה להימשך לאורך זמן רב יותר. אז יש זוגות שדווקא הדד ליין הזה מקל עליהם, מה גם שאחרי הכל מדובר בהרבה שעות שאפשר לחגוג בהן. אם תעשו חישוב תראו שהשעות מ-12:00 ועד כניסת השבת יכולות להיות מספיקות למדי. מה גם שלשעות האלו שלפני כניסת השבת יש קסם מיוחד שמעניק לחתונה אנרגיות אחרות לגמרי.

מתעניינים בהשוואת חתונת ערב לחתונת צהריים?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

דילים לחתונות בחורף
הגשם והקור יכולים להיות רומנטיים למדי ולהתאים במיוחד לחתונה שהיא חגיגה של אהבה
מקומות לחתונה בדרום
מי שגדל או גר באיזור הדרום יודע שאין כמו הדרום. המרחבים הפתוחים, החנייה בשפע, הנופים המיוחדים והאנרג...
חתונת סטודנטים - מה לוקחים בחשבון?
סטודנטים מתמודדים במהלך תקופת הלימודים עם לא מעט אתגרים. בנוסף לבחינות ולדרישות האקדמאיות, עליהם גם ...
חיסכון בעלויות חתונה
אם התחלתם לרחרח טיפה לגבי מחירי מנות באולמות האירועים או לגבי מחירי שמלות כלה וודאי הבנתם עד כמה העס...
גני-אירועים כפריים
גם אתם שומעים לאחרונה מכל כיוון אפשרי את צמד המילים "חתונה אורבנית"? גם לכם נדמה שכולם מחפ...
גן אירועים לחתונה קטנה
עשיתם רשימת מוזמנים, הכנסתם אליה את כל מי שחשוב לכם שיחלוק איתכם את השמחה ביום החשוב שלכם ונשארתם עם...
חתונה הכל כלול חייג/י