תפריט

מפיק או אולם שיש בו את כל הספקים

אנו עכשיו בשלבים של ארגון בר מצווה לבן שלי הבכור ואני מאוד עסוקה בעבודה וגם בעלי עובד מאוד קשה וככל שאני מעמיקה וחושבת על ארגון הבר מצווה אני מגלה שיש לנו הרבה מה לעשות ומעט זמן לעשות. האם תמליצו להביא מפיק שיעזור לנו בארגון של הבר מצווה?

אנו כן ממליץ להביא מפיק שינהל לכם את כל ההפקה אבר רק אם אתם רוצים לעשות משהוא באמת מושקע וגרנדיוזי והפקה יקרה ואיכותית ולא שגרתית ואנו מדברים על השקעה של עיצוב בעשרות אלפי שקלים ואומנים והרכבים מוסיקליים ותפאורות ואלמנטים מאוד מסובכים ויקרים כי שם בעצם צריך לנצל את הקשרים ואת הידע ואת היצירתיות של אותו מפיק. אבל אם אתם הולכים להפיק או לארגן בר מצווה שהיא יחסית בהשקעה שגרתית אז ממש לא!!!

נתחיל בטיפ קטן: יש אולמות, כמו אצלנו, שבמשרדים של האולם קיימים המשרדים הראשיים של נותני שירותים חיצוניים.

אנו מאמינים שהאולם שתסגרו יהיה פחות או יותר באזור מגוריכם ויש לא מעט גני-אירועים בדרום שמציעים כבר שם את כל הספקים תחת קורת גג אחת: הצלם, הדיגיי, חברת שירותי הבר, המעצבת וזה באמת יכול חסוך לך הרבה טרטורים ונסיעות וחיפושים.

תנו לספקים האלה עדיפות, על פני ספקים אחרים אבל תסגרו איתם בעצימת עיניים בגלל שזה נוח. תלכו, תבדקו ותראו שאכן השירות איכותי והם "באים לכם טוב" והרמה המקצועית גבוהה ואם כן זה מה שנקרא "בינגו". אתם יכולים בעצם בפגישה אחת או ביום אחד ללכת ולהיפגש גם עם הדיגיי גם עם הצלם גם עם המעצבת, אצלנו אפילו הדיגיי פתח אולפן הקלטות ואז כל ההתנהלות שלכם היא באולם אירועים אחד.

תחשבו לדוגמא שאתם באים עכשיו לעשות הכנות חודש לפני האירוע כגון פגישת ספקים ותיאום ציפיות לארגון האירוע, תחשבו שאתם באים לאולם יושבים עם מנהל האירועים וסוגרים איתו את כל נושא האירוע מבחינת זמנים מתי יהיה הסלוא מתי כניסה לאולם מתי מנה ראשונה מתי מנה עיקרית. יושבים באותה פגישה עם מנהל מזון המשקאות באותו אולם אומרת לו איזה תפריט את רוצה ובוחרת תפריט, יושבת שעה אחרי זה במשרד הסמוך עם הצלם וקובעת איתו על צילום הסטודיו, משם את עוברת לחדר של הדיגיי ואת סוגרת איתו שאת רוצה את שירים האלו והאלו ובוחרת את המוסיקה את הכניסות הנחיה ריקודים וכו ומשם את עוברת למעצבת ומדברת איתה שאת רוצה את עיצוב הזה עם השנדליירים האלו ואת רוצה שדרה לכניסה לאולם עם שטיח אדום לטקס האוסקר שאת עושה לבנך ואז עוברת לברמן ואומרת לו שאת רוצה את המשקאות האלו והאלו. ובקיצור הכול נמצא במקום אחד.

האמת שאנחנו יותר פעילים ועסוקים בחתונות אז קראנו לרעיון הכול תחת חופה גדולה אחת. את חייבת לא להתפשר על האיכות ומבחינת נוחות זה בהחלט יכול לפתור לך המון המון בעיות אני לא מנסה כאן לשכנע אותך לבוא לארבע עונות אבל איפה שזה לא יהיה שזה יהיה באזור מגורייך וזה יחסוך לך ולבעלך המון המון ריצות וטירטורים.

יתרון נוסף הוא שברגע שהספקים מכירים אחד את השני אז גם מאוד נוח להם לעבוד יחד. הכימיה היא הרבה יותר טובה הם יודעים בדיוק כל אחד איך אוהב לעבוד ואיך נהוג לעבוד יש בניהם תקשורת מצוינת שזה משהו שלא פחות חשוב מאירוע טעים או שמח או מצולם יפה. סדר באירוע ועמידה בזמנים זמנים חשובים מאוד ואם יש צוות שמכיר את הרגלי העבודה אחד של השני אז זאת נוסחה לאירוע מושלם.

תמשיכי להיות עסוקה ותארגני את האירוע בכיף קחי את הבן שלך שיכנס לאווירה ויקבל החלטה כבר מעכשיו בכל דבר ודבר ושיהיה לכם בהצלחה.


מעוניינים במידע נוסף או הצעת מחיר?
הזינו פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם תוך זמן קצר ללא כל התחייבות.

חוות דעת על ארבע עונות
אנחנו מזמינים אתכם אלינו לבחון את המקום, את השירות, את הצוות ואת שאר הפרטים בעצמכם ובעיניים שלכם בלב...
ספירת העומר - הספירה לאחור לעונת החתונות
החלטתם סוף סוף להתחתן! סיפרתם למשפחות, הזלתם דמעות, אפילו חגגתם יחד את חג הפסח. ועכשיו מה?
להתחתן ולצאת בזול
חתונה היא אירוע יקר מאוד כשכל נותן שירותים יודע שזה האירוע של חייכם ויהיה קל להוציא מכם עוד כמה אלפי...
אולמות מומלצים לחתונה בדרום
המלצות על אולמות לחתונה בדרום יכולות לתת לכם מושג ורושם ראשוני על המקום. אנחנו ממליצים, בנוסף לחיפוש...
סידורי הושבה בגני אירועים פתוחים
הדודה מצד אבא לא מוכנה לשבת עם אחות של בעלה, אחות של אמא של החתן לא תשב אם ישימו אותה עם האח וגם לחב...
משמעויות של חתונת בזק
רוב הזוגות המתחתנים ישאירו לעצמם כמה חודשים טובים כדי לארגן את החתונה שלהם. הם ירצו לעשות את זה ברוג...
חתונה הכל כלול חייג/י